0.0 / 5
26/04/2015

Zranili sa na pódiu


Pamätáte si New Kids On The Block? Boli to priekopníci „novodobých“ chlapčenských kapiel. Jeden z členov, Danny Wood, sa 26.4.1990 zranil počas koncertu v Manchesteri priamo na pódiu. Vyvrtol si členok po tom, ako zakopol o plyšovú hračku od fanúšičky. Kvôli ošetreniu letel naspäť do USA.

Títo známi hudobníci majú podobnú skúsenosť:

Lady Gaga
Lady Gaga počas koncertu v Aucklande na Novom Zélande utrpela otras mozgu po tom, čo dostala po hlave kovovou tyčou.

Beyoncé
Beyoncé sa na koncerte v Orlande zachytil vysoký podpätok o kabát a spadla z dvanástich schodov. Avšak okrem zopár modrín a odrenín sa jej nič nestalo, takže vo vystúpení pokračovala (mimochodom, to nebolo jediné jej vystúpenie, kde spadla).

Madonna
Aj kráľovná popu spadla zo schodov. Stalo sa to koncom februára tohto roka na odovzdávaní cien Brit Awards (načo tie kabáty vôbec nosia? :-)

Michal Jackson
Horiace vlasy Michaela Jacksona sú asi najznámejším zranením hudobníka na pódiu. Stalo sa to v 84-tom počas nakrúcania reklamy pre Pepsi. Michael sa priblížil k ohňu viac ako mal.

Demi Lovato
Hviezdička rada behá po pódiu a odniesol si to jej zub. Ten si pri pošmyknutí a páde naštiepila (odporúčame vypnúť zvuk, lebo ten rev fanúšikov je neznesiteľný)

Steven Tyler, Aerosmith
Tanečky na kraji pódia sa nevyplatili Stevenovi Tylerovi na koncerte v Južnej Dakote v 2009-tom – spadol z pódia.

James Hetfield, Metallica
V roku 1992 vystupovala Metallica v Montreale. Kapela sa vyžíva v pyrotechnických efektoch – a jeden z nich sa takmer stal osudným spevákovi Jamesovi Hetfieldovi, ktorý začal horieť počas Fade To Black. Koncert museli prerušiť.

Meatloaf
Spevák veľkého hitu I’Do Anything For Love (But I Won’t Do That), Meatloaf, má horšiu skúsenoť. Na koncerte v Ottawe v roku 1978 si pri páde z pódia zlomil nohu. Video sa nezachovalo.

Michael Bublé
Ďalší zubatý problém. Michael Bublé však dopadol horšie ako vyššie spomínaná Demi Lovato – pri náraze o mikrofón si vyrazil dva predné zuby. Trval však na tom, že koncert dokončí. Žiaľ, ani toto video nie je k dispozícii.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres