Práve hráme

Amy Winehouse – Rehab

23/04/2015

Zlyhali im nervy


Presne pred 7 rokmi (23.4.2008) ukázala Amy Winehouse svoju temnú tvár. Po celodennom alkoholovom žúre si vyrazila do londýnskeho baru. Tam sa chovala agresívne, dokonca udrela jedného z návštevníkov do tváre, keď ju odmietol pustiť k biliardovému stolu. Speváčka potom z Good Mixer pubu v skorých ranných hodinách odišla do podniku Bar Tok, kde začala vrieskať „Som legenda. Vyhoďte týchto ľudí von, chcem brať drogy!“  Po odchode z baru sa ju niekto ochotne pokúsil posadiť do taxíka, ale ako neskôr Amy uviedla, myslela si, že ju chce obťažovať a uštedrila mu ranu do tváre vlastnou hlavou.

Aj hudobníci sú len ľudia so svojimi starosťami a radosťami. Niekedy to preženú, tak ako každý z nás – akurát oni sú stále na očiach, takže sa na ich prešľapy nezabúda. Aj preto, že máme v mobiloch foťáky a kamery a tiež YouTube :)

Pozrite si zopár ďalších momentov, kedy hudobníkom rupli nervy priamo na pódiu. Upozorňujeme, že videá nie sú cenzurované a obsahujú vulgarizmy.

Michael Jackson naštvaný na Slasha kvôli neplánovane dlhému sólu na gitare

Michael Jackon gets mad at Slash ;

Axl Rose z Guns N’Roses hodí mikrofón o zem

Axl Rose smashes mic and storms offstage

Chad Kroeger z Nickelback ukončí koncert po dvoch pesničkách, lebo doňho niekto hodí kameň (ale veď sa ľudí pýtal, či chcú ROCK’n’roll:)

Nickelback sucking in Portugal

Speváka Green Day naštve, že mu na festivalovom vystúpení dávajú už len minútu, vykričí, že nie je Justin Bieber, rozmláti gitaru o zem a odhodí mikrofón

Green Day’s Billie Joe Freaks Out Blasts Justin Bieber And Smashes Guitar (iHeartRadio Festival)

Notorious B.I.G. hodí fľašu s vodou po DJ-ovi, ktorý nemá svoj deň

Notorious B.I.G. throws a water bottle at DJ Kap at KMEL Summer Jam 1995

Billy Joel je profík! Prevráti klávesy, bachne mikrofónom o zem a niekoho nakope – a popritom nezmešká jediný tón hitu Sometimes A Fantasy

Billy Joel Goes Crazy In Concert!!

Nadácia Rádia Expres