0.0 / 5
10/04/2015

Pomsta rodičov?


Sú dva typy ľudí – tí, čo majú v obľube klasické mená a tí, ktorí silou-mocou chcú dať svojmu druhému dieťaťu netradičné meno.

10.4. 2006 herečka Gwyneth Paltrow a spevák Coldplay Chris Martin oznámili svetu, že ich druhé dieťa, chlapec, dostane meno Moses Martin. Pár má aj dcéru Apple (na fotke hore všetci spolu).

Pozrite si, ktorí ďalší svetoví muzikanti nechceli pre svoje dieťa „obyčajné“ meno (a na konci článku aj fotky):

Michael Jackson
Prvého syna (1997) pomenoval Prince Michael Jackson. Keď sa o 5 rokov neskôr narodil jeho druhý syn, dostal meno Princ Michael II. Navyše ho MJ prezýval Blanket (čo je v preklade niečo ako deka, prikrývka).

Edge a Bono z U2
Hneď dvaja členovia pomenovali svoje deti netradične. Edge dal svojej dcére meno Blue Angel (Modrý anjel) a Bono zase Memphis Eve (Eve podľa toho, že sa narodila 7. júla o 7:00 ráno – teda uprostred seven, Memphis zrejme podľa mesta).

Alicia Keys
Alicia Keys
 pomenovala svojho syna Egypt Daoud Dean. Áno, tiež zvláštne meno, ale čo čakáte, keď sa otec (producent a hip-hopový hudobník) volá Swizz Beats (vlastný menom Kasseem Dean)?

Geri Halliwell
Expspajska pomenovala svoju dcéru Bluebell Madonna Halliwell. Stredné meno Madonna má byť asi poctou kráľovnej popu, ale Bluebell (Zvonček)? Prečo?

Toni Braxton
Textil alebo džínsovina v mene? Áno, ak svojmu synovi dáte meno Denim Cole Braxton-Lewis. Denim raz bude mať problém pomestiť to na vizitku či do akéhokoľvek formulára.

Zdroj: Listal.com
          Cracked.com
          Popsugar.com

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres