Práve hráme

31/03/2015

BeBe Dobré ráno


Podeľ sa o svoje ranné víťazstvá a vyhraj 150 Eur!

Prezraď nám, čo sa ti ráno podarilo zvládnuť a považuješ to za svoje ranné víťazstvo. Stihneš ráno vyvenčiť psa, dostať sa ako prvý do kúpeľne alebo nájsť dve rovnaké ponožky? Tak sa pochváľ!

Napíš nám, čo všetko ráno stíhaš a možno sa ozveme práve tebe!

Naši moderátori pre teba pripravia text originálnej pesničky na oslavu tvojho ranného víťazstva a zaspievajú ju len pre teba! Navyše ti k nej pridajú 150 Eur, ktoré môžeš využiť na realizáciu ďalších ranných víťazstiev, a sušienky BeBe Dobré ráno na dva mesiace.

Každý 50. zaregistrovaný súťažiaci zároveň získa sušienky BeBe Dobré ráno na dva mesiace.

Osláv s nami svoje ranné víťazstvo a teš sa z výhry! Súťažíme každý pracovný deň od 7.4. do 17.4. v Hemendexe. 

Jeden súťažiaci môže poslať maximálne tri námety na ranné víťazstvo počas jedného súťažného dňa, pričom celkový počet námetov nesmie prekročiť desať počas celého trvania súťaže. Pri prekročení tohto limitu sú všetky odpovede daného súťažiaceho v príslušný súťažný deň považované za neplatné.


BeBe Dobré ráno sú vhodnou súčasťou vyvážených a dobrých raňajok, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Sušienky BeBe Dobré ráno sú bohaté na cereálie, sú zdrojom vlákniny a sú obohatené o minerálne látky a vitamíny. Navyše sú sušienky BeBe Dobré ráno chutné a pomôžu vám tak začať pravidelne raňajkovať. Vyberte si svoje sušienky BeBe Dobré ráno podľa vlastnej chuti!
Viac informácií o sušienkach BeBe Dobré ráno nájdeš
tu.

Štatút súťaže

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres