Práve hráme

26/03/2015

Fanúšičky One Direction smútia


Spevák Zayn Malik opúšťa skupinu One Direction a už nebude pokračovať v ich spoločnom turné On The Road Again. Ako dôvod uviedol fakt, že už má dosť stresu a chce žiť bežný život obyčajného chalana: „Prežil som s chalanmi z One Direction chvíle o ktorých som ani nesníval. Ale mám pocit, že po piatich rokoch nastal ten správny čas aby som odišiel. Chcel by som sa ospravedlniť všetkým fanúšikom ktorých som sklamal, ale musel som urobiť to, čo som považoval za správne.“

Ostatní štyria členovia One Direction v spoločnom vyhlásení povedali: „Sme naozaj smutní z toho, že nás Zayn opúšťa. Ale úplne rešpektujeme jeho rozhodnutie a želáme mu všetko len to najlepšie do budúcna.“

Po internete sa okamžite začali šíriť tri fámy:

  1. Že Zayn odišiel, lebo má po krk západného štýlu života a ako moslim sa chce pridať na stranu bojovníkov Islamského štátu.
  2. Že za jeho odchod môže jeho snúbenica Perrie, ktorá už odmietla ďalej trpieť Zaynove milostné aférky po celom svete a chce ho mať doma. Dokonca ju začali volať Yoko Ono (manželka Johna Lennona, ktorá stála za rozpadom Beatles).
  3.  Že odchod z kapely intenzívne zvažuje aj ďalší člen, Harry Styles.

Kde je vlastne pravda, raz určite vyjde najavo. Dovtedy si názor môžeme urobiť sami.

Skupina One Direction, ktorej členmi sú Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne a Louis Tomlinson vznikla v roku 2010 počas britskej verzie speváckej súťaže The X Factor. V samotnej súťaži skončili na treťom mieste, ale aj napriek tomu sa z chalanov stali celosvetové megahviezdy a z kapely celosvetový fenomén. Medzi ich najväčšie hity patria skladby What Makes You BeautifulOne Way Or AnotherStory Of My Life alebo Steal My Girl.

1377092624_zayn-malik-perrie-edwards-zoom

One Direction-2

Zdroje: Digitalspy.co.uk
            Usmagazine.com

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres