Práve hráme

Spice Girls – Wannabe

25/03/2015

Spice Girls chystajú návrat!


V 2016-tom to bude 20 rokov, čo Spice Girls vydali svoj veľký prelomový hit Wannabe. Bývalá členka Emma Bunton sa vyjadrila, že comeback babskej pätice je len otázkou načasovania: „Stretla som sa s Geri a Mel B – máme sa radi a chceli by sme spolu zase vystupovať. Otázkou je, kedy príde ten správny čas, pretože všetky máme rozbehnutú vlastnú kariéru a máme rodiny, takže je to len o tom, dať dokopy päť diárov.“ Možnú spoluprácu pred časom potvrdila aj ďalšia členka, Mel C.

Nedávno na internet unikli štyri doteraz nezverejnené skladby od Spice Girls, ktoré sa údajne nezmestili na ich tretí a zároveň (zatiaľ) posledný album Forever. Emma Bunton potvrdila, že kapela nahrala oveľa viac pesničiek, než sa dostalo na verejnosť, ale k tým konkrétnym štyrom sa vyjadriť nechcela.

Minulý rok sa Wannabe stala podľa celosvetového hlasovania najchytľavejšou pesničkou všetkých čias, nasledovaná hitom Mambo No.5 a Eye Of A Tiger. Účastníci výskumu dokázali hit Wannabe identifikovať priemerne len za 2,9 sekundy.

Nadácia Rádia Expres