Práve hráme

19/02/2015

Nová slovenská hra je hitom!


Slovenský tím stojí za inovatívnou hrou Noybe, ktorá je okamžitou vychytávkou. Od vydania si ju stiahlo už viac ako 14 tisíc ľudí a hneď po uvedení stala najsťahovanejšou iOS domácou hrou v histórii Slovenska. Niekoľko týždňov sa dokonca držala v rebríčkoch App Storu na prvých priečkach na Slovensku.

Noybe je bezplatná hra pre iOS zariadenia – konkrétne pre Apple iPhone od verzie 4 až po najnovšie modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus a iPad. Hra nadväzuje na známe tzv. „rýchle hry“ typu slávneho Flappy Bird, Splashy Fish, Amazing Thief, Stick Hero a iné. Noybe je však výnimočný a odlišný predovšetkým tým, že jeho ovládanie nespočíva v “tapovaní” na obrazovku a udržaní sa tak v hre, ale využíva ako prvá z „rýchlych hier” akcelometer iPhonu – teda sa ovláda pomocou pohybu samotného telefónu.

„Hlavný hrdina hry je spomenutý už v samotnom názve – chutná, žltá, chlpatá postavička s menom NOYBE, vďaka ktorej si aj tí najmenší dokážu trénovať motorické schopnosti. Starší užívatelia a gejmeri sa zas pomocou NOYBEho vedia prekonávať svoje najvyššie skóre či tráviť voľnú chvílu,” prezradil nám Peter Bubán z tímu Noybe. My sme skúsili a Noybe je naozaj ideálny spoločník na krátenie si času.

Noybe – the best toilet fellow

5 6 7

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres