Práve hráme

18/02/2015

Veľtrh práce Profesia days 2015


Tvoja príležitosť na skvelý džob sa blíži! Nepremeškaj Profesia days – najväčší veľtrh práce na Slovensku. Využi šancu osobne stretnúť desiatky spoločností, ktoré hľadajú nových zamestnancov – môžeš sa stať jedným z nich!

Kedy: 25. – 26. 02. 2015
Kde: Incheba Expo, Bratislava
Vstup: Zadarmo
www.profesiadays.sk

Navyše môžeš s Profesia days vyhrať skvelé ceny! Počúvaj Hemendex a vyhraj smartfón, tablet, externý disk, kávovar, alebo výrobník limonády. Hráme v pracovné dni od  18.2. do  24.2.

Gratulujeme výhercom:
Zuzana Záhorská, Topoľčany
Iveta Kovaľančíková, Kľačany
Slavomír Herbert, Spišské Vlachy
Monika Foľvarská, Kamienka
Peter Klečanke, Kanianka

finalprofesia

Veľtrh práce Profesia days 2015

V poradí už šiesty ročník veľtrhu práce má pre teba pripravených stovky voľných pracovných miest. To však nie je všetko. Čaká ťa tiež množstvo zaujímavých prednášok, seminárov a workshopov, na ktorých sa naučíš kopec nových vecí. Príď si rozšíriť obzory na Profesia days! Že hľadáš skôr motiváciu a inšpiráciu k rozbehnutiu vlastných projektov? Stretni sa s úspešnými ľuďmi, ktorí sa s tebou radi podelia o svoje príbehy.

Na veľtrhu práce na teba čaká viac než 140 spoločností. Pozri sa na aktuálny zoznam vystavovateľov.

Profesia days je šancou skutočne pre všetkých, ktorá z 9 špecifických zón bude tá pravá pre teba?

Absolventi
Zóna pre všetkých študentov, ale aj absolventov, ktorí sa rozhliadajú po trhu práce. Začni naberať skúsenosti, naštartuj svoju budúcnosť práve tu.

ITswarm
Raj všetkých ajťákov: TOP ľudia z odvetvia, ktorí hľadajú IT esá do svojej firmy. K tomu skvelé prednášky, workshopy a možnosť vyskúšať si najnovšie technologické hračky.

Medical
V zóne Medical sa budú hľadať lekári, zdravotné sestry, opatrovateľky či fyzioterapeuti. Nájdeš tu pracovné ponuky pre všetky vekové kategórie, napríklad aj do zahraničia.

Vzdelávanie
Najväčšia ponuka domácich a zahraničných vysokých škôl, ale tiež aj množstvo kurzov a školení. Príď sa k nám poradiť, kam by mala smerovať tvoja kariérna cesta, vylepši svoje schopnosti a zručnosti.

Všeobecná zóna
Voľné pracovné miesta z rozličných odvetví. Ale k tomu aj poradenstvo, pomoc pri písaní životopisu či motivačného listu a príprava na úspešné zvládnutie pracovného pohovoru.

Podnikaj
Zóna Podnikaj je pre všetkých, ktorí chcú šéfovať sami sebe. Ponúkneme dobré rady, ako rozbehnúť vlastný biznis a uspieť v ňom.

Zóna Výroba
Je určená pre všetkých s technickým vzdelaním s akoukoľvek úrovňou. Len tu nájdeš TOP spoločnosti z priemyselného odvetvia, ktoré hľadajú práve teba.

Bez hraníc
Zóna Bez hraníc je pre všetkých, ktorí chcú vedieť, ako sa rovnocenne uchádzať o pracovné uplatnenie. Poradíme, ako zvládnuť prekážky a znevýhodnenia na trhu práce (mamičky či oteckovia po rodičovskej dovolenke a ZŤP) a ako vám môže dobrovoľníctvo pomôcť naštartovať kariéru.

FUN zóna
Dosť bolo vážnych tém o hľadaní práce, treba sa tiež zabaviť. Preto je tu FUN zóna, v ktorej sa budeš môcť vyblázniť a odreagovať. FUN zónu musíš zažiť!

004_vlaky

Nielenže je vstup na veľtrh Profesia days pre všetkých zadarmo, môžeš naň dokonca pricestovať s 50% zľavou. Na železničnej stanici si vypýtaj lístok „Vlakom na Profesia days“. Získaš tak obojsmerný cestovný lístok, za ktorý ale zaplatíš len polovicu. Aby ti lístok platil aj na spiatočnej ceste, nechaj si ho potvrdiť u organizátora veľtrhu pečiatkou. Cesta domov tak bude na účet Profesia days.

ŠTATÚT SÚŤAŽE

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres