Práve hráme

16/02/2015

Kingsman: Tajná služba


Tento thriller budú milovať všetci, ktorí vedia oceniť inteligentnú akciu a napätie.

Od režiséra filmu X-MEN!
Nadnárodná špionážna organizácia pracujúca v prísnom utajení. Na vykonávanie svojich misií využívajú najmodernejšie technológie, ktoré by mohol závidieť aj James Bond. Príbeh zdvorilého, konzervatívneho britského superšpióna, ktorý do vysoko konkurenčného vzdelávacieho programu svojej agentúry regrutuje zatiaľ nevycvičeného, ale nádejného chlapca z ulice. V rovnaký moment začne svet ohrozovať zvrátený americký podnikateľ.

KINGSMAN: TAJNÁ SLUŽBA v kinách od 19.februára.

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali 5 výhercov, ktorým posielame filmové darčeky – Denisa Šebeňová, Marika Michálková, Pavla Bláhová, Marek Bránik a Alena Gejgušová. Gratulujeme!

O filme:

Tajní agenti organizácie Kingsman nepotrebujú mať na konci svojich mien žiadne nuly. Táto špionážna služba je oproti iným britským službám nevládna a pochopiteľne supertajná. Počet ich agentov je pevne daný a za každého, ktorý odišiel (väčšinou nedobrovoľne a bolestne), nastúpi starostlivo vycvičený a otestovaný nováčik, ktorého odporučí niektorý z agentov v službe. Práve vďaka tomu sa do systému dostávajú hlavne synovia významných rodín. Výnimkou sa stane až Garry ,,Eggsy“ Price (Taron Egerton), ktorý je obyčajným chlapcom vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikom u námorníctva, ocenený krajskou cenou za gymnastiku. Teraz ale trávi väčšinu času na ulici, je nezamestnaný a má našliapnuté do väzenia. V pravú chvíľu mu ponúkne novú životnú šancu jeden z agentov Kingsman – superšpión Harry Hart (Colin Firth), ktorý nielenže vyzerá, ale takisto sa chová ako pravý anglický gentleman. Aspoň väčšinou. A pretože sa jedná nielen o vtipný, ale aj napínavý film, potrebujeme aj poriadneho zločinca. Je ním Richmond Valentine (Samuel L. Jacskson), miliardár a bojovník zbavený ilúzií. Neznáša pohľad na krv a chystá sa odrovnať skutočne veľké množstvo obyvateľov našej planéty. Vďaka tomu ju chce zachrániť a obetavo pri tom nepozerá na stratu žiadneho cudzieho života. Pomáhať mu s tým bude Gazelle (Sofia Boutella), inteligentná krásavica, ktorá ma miesto nôh smrtiace čepele. Podarí sa Harrymu a Eggsymu včas odhaliť pravdu o Richmondovom dômyselnom pláne a zastaviť ho?

Kingsman: Tajná služba (Kingsman: The Secret Service) – 2. oficiálny trailer

Nadácia Rádia Expres