Práve hráme

02/02/2015

SpongeBob vo filme: Hubka na suchu


Milujú ho deti aj dospelí na celom svete! Teraz konečne prichádza na filmové plátno. Túto komédiu jednoducho musíte vidieť. SpongeBobovi a jeho kamošom ukradne strašný pirát recept na úžasné krabie hamburgery. Morskí parťáci sa preto vydávajú na najnebezpečnejšiu suchozemskú výpravu. Recept musia vytrhnúť z pazúrov zloducha!

Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní dvaja výhercovia filmových darčekov – Timea Martinkovičová z Likavky a Silvia Miklášová zo Zelenča. Gratulujeme!

web2O filme:

SpongeBob je morská huba, ktorá nosí nohavice, býva v ananáse a robí úžasné krabie hamburgery u Chrumkavého kraba. Jeho ďalším poznávacím znamením je, že ho milujú deti na celom svete, pretože je telom aj dušou dobrodruh, ktorý ku všetkému pristupuje s humorom, niekedy poriadne svojráznym. Ako napovedá názov, v tomto filme ho ale humor prejde, pretože sa ocitne pre neho v úplne šokujúcom prostredí, teda na suchu. A pritom všetko začalo tak idylicky, ďalším úžasným ránom v podmorskom mestečku Bikinová priekopa, kde u Chrumkavého kraba stála dlhá rada na výborné krabie hamburgery pripravované podľa tajného receptu. U konkurenčného podniku, Družný kýblik, zasa tradične nikto nebol a jeho majiteľ Sheldon Planktón sa ako obvykle pokúšal tento tradičný recept ukradnúť, aby sa rada presunula k nemu. Idylka skončila vo chvíli, kedy sa magickým trikom zmocnil návodu na tie najlepšie hamburgery pirát Burgybrada (Antonio Banderas), zaparkoval svoju loďku na pláži a premenil ju na štýlový stánok s rýchlym občerstvením. SpongeBobovi a jeho kamarátom neostane nič iné ako napumpovať svaly, vynoriť sa, trochu uschnúť a vybojovať si recept späť. Ich spravodlivý boj bude komplikovať fakt, že súš je pre nich vážne nepriateľské prostredie, na druhej stranu získajú nevídané super schopnosti. Takže sa teš, pirát!

SpongeBob vo filme: Hubka na suchu 3D – oficiálny trailer

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres