Práve hráme

26/01/2015

Charlie Mortdecai – do tejto akčnej komédie sa zamilujete!


Neodolateľný obchodník s umením, ktorý má rád peniaze, neslušné vtipy, alkohol a svoje fúzy, sa vrhne do veľkolepého pátrania po ukradnutom obraze, precestuje polovicu zemegule a bude čeliť mnohým protivníkom. Robí to pre svoju zem, pre kráľovnú a pre peniaze. Zhýralého Mortdecaia si s radosťou jemu vlastnou zahral Johnny Depp, sekundujú mu Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Paul Bettany, Olivia Munn či Jeff Goldblum.

Charlie Mortdecai prichádza do kín od 29. januára!

Zo všetkých zaregistrovaných súťažiacich, ktorí odpovedali správne, boli vyžrebovaní piati výhercovia. Filmový balíček posielame Slavomírovi Šlepkovskému, Zuzane Remiašovej, Jane Jordánovej, Danovi Mikundovi a Romanovi Revákovi. Gratulujeme!

O filme:

Nonšalantný milovník umenia, zvodca žien, občasný násilník a bonviván má na starosti oveľa dôležitejšie záležitosti, než sú nejaké trápne dobrodružstvá. Napriek tomu v nich dosť často uviazne. Mortdecaia vo filme stvárnil slávny Johnny Depp. Hviezda, ktorá sa nebojí excentrických postáv, prináša na plátno ďalšiu z nich, postavu so sebavedomím inšpektora Clouseaua, šarmom Jacka Sparrowa a prefíkanosťou Johnnyho Englisha. Predlohou komédie Mortdecai sa stala kultová séria humoristických kníh Kyrila Bonfiglioliho. Kritiky na knižné predlohy hovoria o „nevšednej zmesi vtipu a nápaditých ohavností“. Ďalšou osobnosťou v ušľachtilom rodokmeni filmu je režisér David Koepp, jedna z opôr Hollywoodu, ktorá má za sebou až neuveriteľne hviezdnu scenáristickú minulosť: je podpísaný pod scenármi k filmom ako Muži v čiernom 3, Anjeli a démoni, Vojna svetov, Spider-Man alebo Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky.

Charlie Mortdecai – oficiálny trailer

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres