Práve hráme

26/01/2015

Udrž votrelca na linke a preži… jazykový pobyt!


Hraj s nami aj tento rok o skvelé jazykové pobyty!
Rádio Expres a organizácia EF ti aj tento rok prinášajú jedinečnú príležitosť vyhrať exkluzívne jazykové pobyty!

Chceš sa štúdiu angličtiny venovať tri týždne na Malte, dva týždne v Londýne alebo týždeň v Oxforde? Nie je nič jednoduchšie!

Napíš nám čo najoriginálnejšie, prečo by sme práve teba mali poslať na jazykový pobyt. Ak nás tvoja odpoveď zaujme svojou jedinečnosťou a originalitou a vyberieme ťa, spojíme ťa s votrelcom kdekoľvek vo svete. Tvojou úlohou bude udržať ho na telefónnej linke čo najdlhšie…

… ale komunikovať s ním smieš iba po slovensky!!!

Víťazi sú Danka a Ivana z Košíc a Roman z Čierneho Balogu. Gratulujeme!

Kurzy anglického jazyka v Saint Julian´s na Malte

Malta je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a zároveň majú ambíciu sa zdokonaliť v cudzom jazyku. Tento ostrov v Stredozemnom mori ponúka po celý rok slnko, belasú oblohu, modré more, romantické zátoky, historické miesta – a samozrejme veľa možností zábavy. Nočný život na Malte je nezabudnuteľný! Škola sa nachádza iba niekoľko minút od mora priamo v St. Julian’s. Veľmi moderná škola s klimatizáciou, počítačovým laboratóriom a internetom garantuje kvalitu a pohodlie výuky angličtiny. V lete sa uvoľníte v súkromnom EF Beach Clube, kde spoznáte nových priateľov z celého sveta. Ubytovanie bude zabezpečené v hosťovskej rodine, v ktorej spoznáte mentalitu a neopakovateľnú prirodzenú pohostinnosť. Poloha školy EF sa nachádza iba pár krokov od pobrežia, v rušnej časti mesta St. Julian’s.

Kurzy anglického jazyka v Londýne

Zapíšte sa do EF kurzov anglického jazyka v Londýne a študujte v kozmopolitnom centre anglicky hovoriaceho sveta. Študujte angličtinu v Londýne a ponorte sa do svetového centra umenia, módy, obchodu a zábavy. EF je situované v srdci hlavného mesta Británie, len niekoľko krokov od hlavných atrakcií Tate Modern, Covent Garden, London Eye a Piccadilly Circus. Mimo vašich kurzov anglického jazyka v Londýne budete mať možnosť zájsť na predstavenie v neďalekom divadle West End, poprechádzať sa v obchodných domoch a značkových butikoch, alebo brázdiť bary a kluby v Notting Hill. Toto je centrálny Londýn v celej svojej kráse. EF Londýn ponúka tiché, stromami lemované nádvorie a priľahlú kaviareň. EF Internship Program obohacuje jazykové kurzy medzinárodnou praxou, zatiaľ čo kurzy anglického jazyka s prípravou na skúšky sú určené pre študentov, ktorí plánujú zapísať sa na univerzitné štúdium v angličtine.

Kurzy anglického jazyka v Oxforde

Zapíšte sa do EF kurzov anglického jazyka v Oxforde a študujte v najstaršom univerzitnom meste Anglicka, uznávanom v celom svete vzhľadom na bohatú akademickú tradíciu. Študujte angličtinu v Oxforde a pripojte sa k storočia trvajúcej tradícii vynikajúcej akademickej kvality. Škola sa nachádza v parku, uvelebená na troch akroch súkromných záhrad. V EF kurzoch anglického jazyka v Oxforde budete vzdialení od centra mesta len 10 minút autobusom. Krátkou prechádzkou sa dostanete k blízkym kníhkupectvám, nezávislým kaviarňam a tradičným krčmám. Rozľahlý školský areál zahŕňa dve akademické budovy a osem miestnych obytných blokov. EF Oxford je vybavený veľkou kaviarňou, študentským salónikom, knižnicou, fitnes centrom a tichými študijnými miestnosťami. Študenti v našich jazykových kurzoch využívajú rozsiahle zelené plochy, často grilujú, či hrajú anglický futbal.

Jazykové pobyty s.r.o. sú výhradným sprostredkovateľom organizácie partnera EF Education First na Slovensku. EF je najväčšia jazykovo-vzdelávacia organizácia privátneho charakteru na svete s viac ako 50-ročnými skúsenosťami v poskytovaní jazykových pobytov v zahraničí a poskytujúca komplexné služby na najvyššej svetovej úrovni.

Viac informácií o štúdiu v zahraničí nájdeš na www.jazykovepobyty.sk

Štatút súťaže

aplikacie Rádia Expres