Herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám po prvý raz verejne prehovorila o bábätku
„Teraz, keď sa nás nikto nič nepýta, máme potrebu to s vami zdieľať – že sme šťastní,“ napísali herci Petra Dubayová a Jakub Jablonský k príspevku na Instagrame, ktorý obsahoval nádherné tehotenské fotky. Na sociálnych sieťach nezverejnili len jeden príspevok, ale hneď sériu emotívnych záberov, ktoré zachytávajú ich šťastie aj jemnú zraniteľnosť. Je z nich cítiť najmä to, že títo dvaja sa ľúbia a sú skutočne šťastní!
Dvojica sa musela k tehotenstvu vyjadriť už pred pár mesiacmi, pretože informácie unikli na verejnosť. Ako vo februári tvrdili, o nádhernej novinke chceli osobne povedať svojim najbližším, tí sa to ale dozvedeli z médií. „Dnes ráno sa internetom šírili články o najintímnejšej veci v našom živote, podané spôsobom, akoby šlo o výhodný výpredaj,“ napísali vtedy vo svojom príspevku.
Petra a Jakub priznali, že ich mrzelo, že nemohli túto správu oznámiť osobne ľuďom, na ktorých im najviac záleží. „Chceli sme vidieť ich reakciu, zdieľať s nimi tú radosť naživo. Ale predbehli nás médiá, pripravili nás o to,“ napísali pred štyrmi mesiacmi.
V tom čase zdôraznili, že nie sú povinní nikomu nič oznamovať ani vysvetľovať. „Z toho, čo malo byť súkromné, sa stala mediálna téma. Nerozumieme, prečo sa stále považuje za normálne klásť otázky typu „kedy bude dieťa“ alebo „kedy bude svadba“. Nikdy neviete, čím si ten človek práve prechádza.“
Teraz je to už všetko inak – po mesiacoch ticha, sa rozhodli podeliť o radosť už s pokojom a vnútorným súhlasom. Zároveň priznali, že si v priebehu uplynulých mesiacov prešli rôznymi pocitmi – od radosti až po strach. „Je úplne v poriadku chcieť byť chvíľu neviditeľní, je normálne mať pochybnosti, meniť nálady, cítiť obrovské šťastie a vzápätí paniku. Hovoríme to, pretože aj nám pomohlo počuť, že to má takto veľa ľudí,“ zdieľajú v príspevku.
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram