Práve hráme

03/07/2024

Barbora Piešová a Robert Burian majú skvelú novinku. Podarilo sa im Bezpečne doletieť


Róbert Burian (42) je doslova strojom na hity. Skvelý hudobník sa v šoubiznise pohybuje takmer dve desaťročia, a teraz opäť prekvapuje ďalšou spoluprácou. Tentoraz spojil sily s Barborou Piešovou a v týchto dňoch dvojica umelcov predstavuje spoločnú novinku Bezpečne doletieť. Barbora Piešová je veľmi skromná, neriadi sa žiadnymi pravidlami, spieva nanajvýš pocitovo a má výnimočný talent. Tvorí tak, ako cíti a pre jej uveriteľnosť ju fanúšikovia milujú aj ďaleko za hranicami Slovenska.

Títo dvaja sa spojili a prinášajú skvelý hudobný zážitok. „Túto skladbu som mala napísanú dlhšie a zhruba tri roky som nosila v hlave frázu „Bezpečne doletieť“. Stále mi k nej však chýbala tá správna hudba a to až do momentu, kým mi Robo poslal svoj nápad a dokonalé zhudobnenie mojich myšlienok,“ hovorí Barbora na margo spolupráce s Róbertom Burianom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Obaja hudobníci veria, že ich novinka vyčarí ľuďom úsmev na tvári. Ten od začiatku sprevádzal nielen ich zoznámenie a priateľstvo, ale aktuálne i novinku. „Veľmi si vážim každého umelca, ktorý sa rozhodne pre spoluprácu so mnou, pretože ak sa niečo začína s úsmevom a pridá sa niekto, kto prichádza rovnako s úsmevom, inak ako úsmevom to skončiť nemôže,“ hovorí Róbert Burian. Vo videoklipe si jednu z úloh zahrala aj láskavá stafordka Zara, takže sa vám určite bude páčiť…

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj titulnej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres