Práve hráme

03/07/2024

Bude to sexi a brutálne zároveň! Po 24 rokoch sa dočkáme pokračovania filmu Gladiátor


Po viac ako dvoch desaťročiach od premiéry kultového filmu Gladiátor sa režisér Ridley Scott vracia s veľkolepým pokračovaním – Gladiátor II. Film, ktorého premiéra je naplánovaná na 22. novembra 2024, sľubuje epické zážitky a prináša príbeh plný napätia, boja a odhodlania.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hlavnú postavu stvárni mladý a talentovaný Paul Mescal, ktorý sa objavil v seriáli Normálni ľudia i v psychologickej snímke All Of Us Strangers. Po jeho boku sa však predstaví aj Pedro Pascal a Denzel Washington, píše sa na portáli People.com.

Pokračovanie príbehu s novými postavami

Prvý diel hovorí o príbehu Maxima, ktorého stvárnil Russel Crowe. Ten bol rímskym generálom, ktorý sa stal obeťou cisára Commoda, ktorého si zahral Joaquin Pheonix. Maximus sa snaží v aréne prebojovať na najvyššiu úroveň, aby sa Commodusovi mohol pomstiť za to, že mu vyvraždil celú rodinu. Pôvodný film získal obrovské uznanie a dokonca získal 5 zlatých sošiek a v ďalších siedmich kategóriách bol nominovaný.

Pokračovanie bude však nadväzovať na prvý diel a sleduje príbeh Commodovho synovca, ktorý vstúpi do arény a je pripravený bojovať na život a na smrť! Doposiaľ nie je vonku žiadny oficiálny trailer, no predpokladáme, že sa máme na čo tešiť. Fanúšikovia pôvodného gladiátora si tak prídu na svoje!

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres