Práve hráme

14/06/2024

Česká diva Ewa Farna vydáva pieseň Vlny k rovnomennému filmu Jirky Mádla


Ewa Farna, populárna česká speváčka s poľskými koreňmi, vydala novú skladbu s názvom Vlny. Táto pieseň vznikla ako titulná pieseň k rovnomennému filmu, ktorý režíruje Jiří Mádl.

Ewa Farna je známa svojou schopnosťou emocionálne zaujať svojimi piesňami a Vlny nie sú výnimkou. Nová skladba zdôrazňuje jej jedinečný hlas a talent, ktorý ju už dlhé roky drží na vrchole československej hudobnej scény. Speváčka na svojom Instagrame na margo novinky napísala: „Oslovenie od režiséra Jiřího Mádlu ma veľmi potešilo. Verím v jeho poctivosť a profesionalitu v tom, čo robí. Ako však u všetkých ponukách, trvala som na pozretí filmu, a tak sme sa pred pol rokom, aj spoločne s tímom, s ktorým som na tomto projekte robila, stretli v kinosále“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Speváčka zároveň dodala, že so svojim tímom si pod vplyvom tohto krásneho filmu sadli a skladali pesničku, ktorá je inšpirovaná odvahou a hodnotami redakcie Československého rozhlasu v roku 1968. Taktiež prezradila, že pri písaní ich inšpirovala rebélia, nekonvenčnosť a odvaha.

Ewa Farna odštartovala svoju hudobnú kariéru už ako tínedžerka a čoskoro sa stala jednou z najznámejších speváčok v Česku a Poľsku. Jej debutový album Měls mě vůbec rád bol vydaný v roku 2006 a zaznamenal obrovský úspech. Ewa je známa svojím silným hlasom a energickými vystúpeniami. Počas svojej kariéry získala množstvo hudobných ocenení a vydala niekoľko úspešných albumov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres