Práve hráme

11/06/2024

Robert Burian posiela do sveta energickú letnú skladbu Another Night. Spolupracoval na nej s Martinom Harichom


Producent najúspešnejšieho letného singla v dejinách Slovenska Robert Burian prichádza s letným prekvapením v podobe optimistickej skladby Another Night. Do spolupráce si prizval speváka Martina Haricha, ktorý sa postaral o text a melódiu. Videoklip ku skladbe pripravil režisér Rajmund Petrik a nesie sa v duchu myšlienky: „Spomaľ a vychutnávaj moment“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Od začiatku bolo mojím cieľom napísať skladbu, na ktorú si budú môcť zatancovať všetci. Zabudnúť na každodenné starosti a len tak sa nechať unášať jej rytmom v blízkosti svojich najbližších,“ povedal o sklade Martin Harich.

Po energickej skladbe Liar a tajomnej skladbe Know-How je to opäť nová farba v jeho autorskom portfóliu. Producenta Roberta Buriana evidoval, ale až minulý rok sa po prvýkrát stretli na letných festivaloch. „Po mojom koncerte ma oslovil na spoluprácu. S každej doterajšej spolupráce som si niečo nové odniesol, a tak som neváhal. Prvý beat mi Robert poslal hneď na druhý deň. Cítil som z neho energiu a jeho typický rukopis. Spevová linka a text sa mi už následne písali jednoducho,“ dodal spevák.

Radosť zo spolupráce na skladbe Another Night neskrýva ani producent: „Maťa, ako speváka, vnímam už dlhšiu dobu. Patrí medzi ľudí s obrovským talentom a vždy, keď sa spomenie jeho meno, tak si ho spájam s kvalitou, pozitívnou energiou a rešpektom“.

Robert Burian prezradil, že keď počul Martina Haricha spievať naživo, nevedel sa dočkať osobného stretnutia. „Aj keď by som dokázal byť na jeho koncerte celý deň, nevedel som sa dočkať, kedy skončí a pôjdem za ním. Spýtal som sa ho, či neskúsime spolu niečo vymyslieť. Neváhal som. Riskol som to,“ priznal talentovaný Burian.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres