Práve hráme

12/06/2024

Futbalová tipovačka s Lidlom


Poď s našimi moderátormi hádať, aké zaujímavé udalosti sa stanú v troch slovenských zápasoch na futbalových Majstrovstvách Európy v Nemecku a možno práve ty vyhráš poukážku na nákup čerstvých potravín!

Počas trvania futbalového šampionátu v Nemecku zadajú moderátori rannej show Hemendex svoje tipy na udalosti, ktoré sa podľa nich stanú v konkrétnom zápase slovenskej reprezentácie. V každom súťažnom kole budú zo správnych tipov vyžrebovaní vždy 3 výhercovia, ktorí získajú poukážku v hodnote 100 EUR na nákup čerstvých potravín v predajniach Lidl.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili. Počúvajte rannú show Hemendex v pondelok 1.7., v ktorej budú vyhlásení 3 výhercovia poukážky v hodnote 100 EUR na nákup čerstvých potravín v predajniach Lidl.


Lidl je čerstvou posilou slovenského futbalu

Čo má spoločné futbal a obchodný reťazec Lidl? Jednoznačne zdravý životný štýl, dôraz na kvalitu, ťah na bránku či dynamiku a odteraz aj spoločnú cestu za športovými víťazstvami.

Lidl, ktorý je na Slovensku už dvadsať rokov, sa stal generálnym partnerom Slovenského futbalového zväzu, pričom bude podporovať mužské a ženské A-tímy, všetky domáce mládežnícke reprezentácie, a tiež detské projekty. S futbalom spája Lidl hlavne dynamika a dôraz na zdravý životný štýl.

Viac info

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres