Práve hráme

28/05/2024

Natália Hatalová predstavuje svoj prvý letný song Táto noc. Je o slobode a krátkej láske


Natália Hatalová prichádza pred prázdninami s ďalšou novinkou. Keďže vo svojom portfóliu dosiaľ nemala klasickú letnú skladbu, rozhodla sa naspievať pieseň, ktorá dokonale evokuje horúce letné dni. Singel Táto noc je o náhlom výbuchu citov.

„Je o ľahkosti a slobode v letnom režime. Zahodiť všetko za hlavu a nechať sa unášať nocou, ktorá sa možno už nikdy nezopakuje. Pieseň je plná farieb a navodzovala vo mne pocit  niečoho nezabudnuteľného, čo si bezhlavo píše svoj vlastný krátky príbeh bez pokračovania. Čas stráca význam a jediná dôležitá vec je prítomný okamžik. Je teda o spontánnych rozhodnutiach a nádeji, že jedna noc môže zmeniť všetko,“ vysvetľuje Natália Hatalová.

Ku skladbe vznikol aj tanečný videoklip, ktorý Natália nakrúcala v Prahe, kde aktuálne žije. V priebehu jeho vzniku sa jej podarilo prekvapiť mladých zabávajúcich sa ľudí aj samu seba.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na pesničke Natália spolupracovala s tandemom, ktorý jej veľmi vyhovuje. Na hudbu Maxa Mikloša a Saši Okálovej si sama napísala text. „Aktuálne tvoríme piesní viac a mám veľkú radosť, že sme si takto hudobne aj ľudsky sadli. Po interpretačnej stránke mi vždy dobre poradí Maxo a keď neviem, ako ďalej s textom, píšem Saške. Presne takto tvoriť som vždy chcela,“ dodáva Natália.

„Mám obrovskú radosť, že sa nám napríklad podarilo nakrúcať na Dlouhej ulici uprostred skutočnej sobotňajšej párty atmosféry. Nikdy by som na seba nepovedala, že sa postavím uprostred ulice a začnem tancovať a spievať medzi ľuďmi. Človek sa ale po malej chvíli uvoľní a zvykne si na všetko. Asi som fakt trochu extrovertnejšia. Mala som možnosť spolupracovať so skvelým tímom ľudí od choreografa, tanečníčky, stylistu… Išli sme na 200 % a napriek riadnej únave sme si všetci natáčanie užili,“ uzatvára Natália Hatalová.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres