Práve hráme

27/05/2024

Česko-slovenská spolupráca dvoch kočiek: Monika Bagárová a Ronie predstavili sexi videoklip!


Speváčka Ronie, ktorá je nielen v hudobných kruhoch známa svojim jedinečným štýlom a hlasom, opäť zaujala svojich fanúšikov novým videoklipom k jej najnovšiemu albumu, ktorý nesie názov RONIEMOON. Tento album je pre ňu mimoriadne významný, nakoľko ide o úplne prvý komplexný hudobný album v jej kariére.

Skladba Mesiac je výsledkom nečakanej a spontánnej spolupráce s českou speváčkou Monikou Bagárovou„V klipe som chcela vystihnúť pravú úprimnú lásku, akú vieme my ženy cítiť, keď sa naozaj zamilujeme. Tu istú emóciu som dávala aj do pesničky, keď som ju písala. Chcela som docieliť, že keď ju niekto bude pozerať, bude sa tiež cítiť, ako znovu prvýkrát zamilovaný. Tak úprimne, úplne oddano, krehko a zraniteľne, no pritom aby z toho bolo cítiť vášeň a sexepíl z iskrenia medzi partnermi. Verím, že sa nám to podarilo docieliť a ľudia si prejdú znovu svojou prvou veľkou láskou,“ hovorí speváčka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Táto spolupráca je výnimočná nielen svojou hudobnou kvalitou, ale aj medzinárodným charakterom, ktorý posilňuje a obnovuje ideu československej vzájomnosti v oblasti kultúry. Monika Bagárová, ktorá má v českom hudobnom priemysle svoje pevné miesto, pridáva do skladby Mesiac svoj emotívny vokál a osobitý prístup.

Videoklip k piesni Mesiac, ktorý sa nakrúcal v Bratislave, Kalinkove a v Stupave, odráža tému májovej lásky. Scenár klipu je plný romantických a poetických scén – pozri si, čo tieto dve talentované divy vytvorili!

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: YouTube

Nadácia Dobrý skutok