Práve hráme

23/05/2024

Skupina IMT SMILE oznamuje vydanie nového albumu BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE


Za posledných 5 rokov hrala skupina IMT SMILE v Banskej Štiavnici až 17 koncertov, na ktoré prišlo 15 000 ľudí. V roku 2024 si naplánovali 5 koncertov a všetky sú už vypredané. Ten prvý odohrajú už 25.mája. Práve z koncertov v štiavnickom amfiteátri v roku 2023 vznikla nahrávka IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE.

Koncert vychádza digitálne, ale aj v podobe knihy s CD, ktorá obsahuje aj 90 fotiek z koncertov IMT Smile. O fotky sa postaral Peter Ivan spolu s Robom Lukáčom. Nafotili nielen kapelu, ale aj fanúšikov, ktorí sa môžu nájsť na fotkách v knihe. Album prináša 13 hitov, ako Opri sa o mňa, Ľudia nie sú zlí, Exotika alebo Cesty II. triedy.

Skupina ho nahrala v zložení: Ivan Tásler, Miro Tásler, Ivan  Kormaňák, Mário Gapa Garbera, Palo Jeňo, Martin Samuely, Viktor Špak a Rišo Adamík. Koncert nahral Ján Došek a o finálny mix a mastering sa postaral Palo Jeňo.

Album vyjde už zajtra

Album IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE vychádza už zajtra, 24. mája, a zároveň IMT SMILE pridáva ďalšie 2 koncerty v Banskej Štiavnici, ktoré sa budú konať 2. augusta a 3.augusta.

Album skupiny IMT SMILE je tak ďalším titulom, ktorý vychádza pod novou hudobnou značkou WildRiverMUSIC, ktorý po odchode z Universal Music založil Peter Riava. Vydaním BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE, tak pokračuje vzájomná, niekoľko desiatok rokov, trvajúca spolupráca.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Peter Ivan, Robo Lukáč / Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres