Práve hráme

27/05/2024

Športové nákupy so Sportisimo – hraj o darčekovú kartu


Potrénuj s nami svoje pamäťové bunky, zapamätaj si čo najviac produktov z nášho športového nákupu a hraj o darčekovú kartu na nákup v predajniach alebo eshope Sportisimo.

Počúvaj od 3. júna rannú show Hemendex a po výzve moderátorov pošli SMS na číslo 0905 612 612. Ak ťa vyžrebujeme, telefonicky sa s tebou spojíme a moderátori ti vymenujú 7 produktov z ponuky Sportisimo, ktoré vložíme do nášho virtuálneho nákupného košíka. Tvojou úlohou bude následne zopakovať čo najviac z vymenovaných produktov v časovom limite 15 sekúnd. Za každý správne vymenovaný produkt získaš 20 EUR na nákup v predajniach alebo eshope Sportisimo.

Súťažíme v Hemendexe každý pracovný deň od 3.6. do 14.6.


Vybavte sa na leto plné zážitkov so Sportisimom

Sportisimo je najväčší predajca športovej výbavy na Slovensku s najväčšou sieťou obchodov, vďaka čomu to k nim majú zákazníci vždy blízko. Staňte sa členom Sportisimo Klubu a využívajte rôzne klubové výhody – pravidelné klubové akcie, lacnejšiu dopravu alebo 90 dní na vrátenie tovaru.

Aktuálne sa môžete zapojiť aj do letnej súťaže o skvelé letné ceny – stačí sa zaregistrovať a stať sa členom Sportisimo Klubu, nakúpiť v predajniach alebo na eshope www.sportisimo.sk a automaticky budete zaradení do súťaže o super výhry ako napríklad paddleboard, smart hodinky, motokára a veľa ďalších. Šancu vyhrať máte každý týždeň až do konca júna.

Zistiť viac o Sportisimo letnej súťaži

Štatút súťaže

Nadácia Dobrý skutok