Práve hráme

27/05/2024

Hisense Futbalový duel – hraj o lístky na EURO 2024 a ďalšie výhry


Najväčší futbalový sviatok sa blíži a ty môžeš s Hisense, oficiálnym partnerom EURO 2024, vyhrať vstupenky na zápas Slovensko – Belgicko, ktorý sa odohrá 17. júna vo Frankfurte.

Sleduj veľký Hisense Futbalový duel Matúša a Michaely v rôznych futbalových úlohách a hraj o oficiálnu futbalovú loptu EURO 2024 a hlavnú výhru – vstupenky na futbalový zápas Slovensko vs. Belgicko.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili. Počúvajte popoludňajšiu show Matúš a Michaela, v ktorej sa dozviete dnešného výhercu oficiálnej futbalovej lopty EURO2024 a rovnako aj výhercu hlavnej výhry – lístkov na zápas Slovensko vs. Belgicko v pondelok 17.6. vo Frankfurte.

Ak budú tvoja odpoveď aj tip správne, budeš zaradený do denného žrebovania o oficiálne futbalové lopty EURO 2024 a zároveň aj do hlavného žrebovania o lístky na futbalový zápas Slovensko – Belgicko na EURO 2024 vo Frankfurte.

Súťažíme každý deň od 3.6. do 7.6. – denní výhercovia budú vyžrebovaní a vyhlásení každý deň v popoludňajšej show Matúš a Michaela. Výherca hlavnej výhry bude vyžrebovaný a vyhlásený v piatok 7.6. v popoludňajšej show Matúš a Michaela.


Hisense. So zmyslom pre výhru

Spoločnosť Hisense patrí medzi globálnych lídrov vo výrobe smart technológií, domácich spotrebičov a televízorov. Prepojením s technológiami, ktoré dávajú zmysel, a športom, podčiarkuje Hisense záväzok k obohateniu životného štýlu svojich zákazníkov. Ako hrdý partner UEFA je tento rok už piatykrát oficiálnym sponzorom najprestížnejšieho futbalového sviatku – ME vo futbale EURO 2024, ktorý sa bude od 14.6. konať v Nemecku.

Zistiť viac

Štatút súťaže

Nadácia Dobrý skutok