Práve hráme

31/05/2024

Vyhraj rodinné vstupenky na ME ťahačov OMV MaxxMotion Truck Race of Slovakia


Víkend od 7. júna do 9. júna 2024 bude patriť na okruhu SLOVAKIA RING top podujatiu v sezóne – OMV MaxxMotion FIA ETRC TRUCK RACE OF SLOVAKIAMajstrovstvá Európy ťahačov a šampionát cestovných automobilov TCR EASTERN EUROPE. Chceš byť pri tom? Tak sa zapoj do súťaže a vyhraj jeden z troch rodinných vstupov (pre 4 osoby). Stačí len, ak správne zodpovieš súťažnú otázku.

  Po koľkýkrát sa na SLOVAKIA RINGU uskutočnia Majstrovstvá Európy ťahačov?

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vyhraj rodinné vstupenky na ME ťahačov OMV MaxxMotion Truck Race of Slovakia' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 1 mesiac odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži a zároveň potvrdzujem, že som dosiahol vek 18 rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Nenechaj si ujsť Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu FIA ETRC. Obrovský výkon 5-tonových monštier krotí obmedzovač pri rýchlosti 160 km/h, čo sľubuje množstvo ostrých a napínavých súbojov v štýle „nárazník o nárazník“. Okrem ťahačov sa môžeš tešiť aj na preteky cestovných automobilov. Pretekársky víkend sa rozšíril aj o ESET Cup – množstvo kategórií a rozmanitých pretekárskych áut, stredoeurópska pretekárska špička k tomu. Chýbať nebudú obľúbené GT3 ako Porsche, Lamborghini, či Mercedes.

  Zdroj foto: OMV MaxxMotion Truck Race of Slovakia

  Okrem šprintov sú v harmonograme aj hodinové vytrvalostné preteky. Preteky monopostov F4 budú sprievodným seriálom pretekárskeho víkendu. Monoposty F4 sú vstupnou bránou pre talenty formulového jazdenia, vyrovnané štartové pole a tesné súboje sú zase zárukou nekompromisného súťaženia a diváckeho zážitku.

  Okrem pretekania na dráhe je k dispozícii bohatý sprievodný program pre celé rodiny, zvierací Malkia Park, motokáry, zraz veteránov a tunerov AMTS, detské atrakcie a OMV kids zóna, letecká show, autogramiáda (aj s Maťom Homolom), vojenské múzeum s jazdami na obrnenom transportéri a iné. Uži si víkend na SLOVAKIA RINGU už 8. a 9. júna.

  Kúpiť vstupenky

  Štatút súťaže

  Zdroj náhľadovej fotografie: OMV MaxxMotion Truck Race of Slovakia

  Nadácia Dobrý skutok