Práve hráme

09/05/2024

RAKOVICKY predstavil vynikajúci letný hit s názvom Kým si so mnou


Po úspešných singloch Ghost Town a Don´t Stop Me sa RAKOVICKY odvážne púšťa do slovenčiny. Najnovší hit s názvom Kým si so mnou vám v exkluzívnom videoklipe dodá esenciu slnečných dní z exotickej Malorky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Je to pozitívne ladená skladba, ktorú si chcete púšťať v kabriolete pri mori. Je o žití v prítomnosti s niekým, s kým vám je dobre. Je o vďačnosti za to, čo máte a vážení si druhých ľudí. Je o vnútornom vyrovnaní sa so situáciami, ktoré zažívate,“ dodáva Marek.

Vizuál vznikol na cestách slnečnou Malorkou a postaral sa oň kameraman Marián Ontko. „Poňali sme to ako spoločný roadtrip. Klip sme natočili filmovou kamerou SUPER8, ktorá svojim charakterom podporila nostalgickú atmosféru pesničky,“ komentuje natáčanie spolu skladateľ a producent piesne Oliver Fillner, ktorý sa takisto objavuje vo videoklipe.

Súčasťou vizuálu je aj talentovaná choreografka a tanečníčka Lus Juklová, ktorá dodáva klipu jemnosť a šarm. Text a melódia skladby tvoria univerzálny príbeh, ktorý je ľahko identifikovateľný pre milovníkov slovenskej hudby. RAKOVICKY touto skladbou a vizuálnym príbehom potvrdzuje vyspelosť a schopnosť dotknúť sa sŕdc poslucháčov.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok