Práve hráme

02/05/2024

Neďaleko Slovenska vystúpi austrálska diva Kylie Minogue


Headlinerom prvého dňa maďarského Szigetu bude ikonická popová senzácia Kylie Minogue. Do programu však pred pár dňami pribudol aj hviezdny austrálsky DJ a producent Fisher či Barry Can´t Swim.

Už známymi headlinermi tohto aj Slovákmi obľúbeného a vyhľadávaného festivalu sú Halsey, Liam Gallagher, Fred Again.., Stormzy, Sam Smith či Martin Garrix. Fanúšikovia Szigetu sa môžu tešiť aj na Louisa Tomlinsona, RAYE, Four Tet, Toma Odella, Azahriah, Big Thief, Fontaines D.C. a mnohých ďalších. Sziget festival bude od 7. do 12. augusta na krásnom zelenom ostrove v centre Budapešti. Informácie a vstupenky na 1, 3 či 6 dní sú na szigetfestival.com.

Kariéru oživila veľkým hitom Padam Padam

Kylie Minogue patrí už roky medzi najväčšie speváčky súčasnosti. Svoju kariéru oživila v lete 2023 s hitom Padam Padam z albumu Tension. Kylie tento rok získala prestížne ocenenie BRIT Music Awards v kategóriách Global Icon a International Artist a jej kariéra a popularita naďalej rastie a medzi vrcholy tohto leta bude patriť určite aj jej koncert na Szigete.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na festival pricestuje tento rok aj jej austrálsky rodák – DJ a producent FISHER, ktorý je jedným z najvyhľadávanejších talentov na súčasnej scéne. Tento na Grammy nominovaný DJ prinesie na Sziget svoje nákazlivé beaty a energické vystúpenie so skladbami ako Losing It a You Little Beauty.

Sziget ponúka vystúpenia svetových hviezd z prvých miest hitparád, ale aj vychádzajúce hviezdy a talenty z celého sveta. Preto sa oplatí navštíviť festivalové pódiá a miesta so skvelým programom, ktorých je na Ostrove slobody viac ako 20.

Sziget je viac ako hudobný festival. Sziget je Ostrov slobody, ktorý vás prichýli – na deň či na celý festival, prenesie vás do inej dimenzie, v ktorej máte možnosť vychutnať si krásny ostrov na ktorom nájdete veľa zábavy a umenia, stretnúť Szigeťanov z celého sveta a zažiť koncerty svetových hviezd či najnovších talentov mnohých žánrov. A to všetko na krásnom zelenom budapeštianskom ostrove Óbuda na viac ako 50 pódiách a programových miestach.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok