Práve hráme

26/04/2024

Kapela Sám Sebou vydáva nový letný singel Prisahám


Slovenská kapela Sám Sebou si pripravila letnú novinku s názvom Prisahám, ktorá nejedného človeka roztancuje.

„Singel „Prisahám“ je veselá, chytľavá, letná skladba, ktorá sa rodila celkom rýchlo. Hneď ako som dostal nápad na tému, tak skladanie išlo pomerne ľahko. Je to pieseň o tom, že niekedy by sme mali byť my muži pozornejší k svojim polovičkám, no napriek všetkému ich stále veľmi ľúbime. Chceli sme, aby pieseň bola rytmická a aby mala v sebe aj letný vibe, čo sa určite podarilo. Dúfame, že sa poslucháčom bude páčiť a že si ju spolu v lete na koncertoch zaspievame,“ hovorí Matúš Fifík.

Videoklip k piesni vytvoril Tomáš Malejčík spolu s Marekom Šebestom, s ktorými kapela spolupracovala už viackrát.

„Video je celkom jednoduché, v jeden krásny deň sme sa vybrali s kapelou do Košíc, kde sme ho spolu so skvelými tanečníkmi z Unostar Dance natočili. Bola dobrá nálada, krásne počasie a celkovo výsledok pôsobí veľmi pozitívne. Dúfame, že touto skladbou poslucháčov správne navnadíme na prichádzajúce letné obdobie a že sa im tento videoklip bude páčiť,“ popisuje proces natáčania Matúš.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na hudobnej scéne pôsobí rodinná kapela Sám Sebou od roku 2010. Skupina pozostávajúca z bratov Matúša a Mareka Fifíkovcov a bratranca Róberta Faith a textára Fratiška Pavla má na svojom konte už 5 štúdiových albumov, desiatky videoklipov a stovky odohraných koncertov na Slovensku a V Čechách. Ich najznámejšími skladbami sú V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj či Na čom mi záleží.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok