Práve hráme

06/05/2024

GRILOVACÍ BATTLE – hraj o gril a grilovací balíček od METRO


Takýto súboj moderátorov Rádia Expres sme tu ešte nemali!

Hemendex vs. Matúš a Michaela!

Kto je šikovnejší v grilovaní a kto rýchlejšie zvládne zadané grilovacie úlohy? Zapoj sa do súťaže na našom Instagrame a do komentára pod videom napíš svoj tip, ktorý z našich moderátorských tímov bude v konkrétnej súťažnej úlohe lepší alebo rýchlejší. Ak bude tvoj tip správny a my ťa vyžrebujeme, získaš skvelú výhru – gril na drevené uhlie a grilovací balíček od METRO. Súťažíme každý deň od 13.5. do 17.5. na Instagrame Rádia Expres.

Každý deň v termíne konania súťaže bude zo všetkých zapojených súťažiacich so správnym tipom vyžrebovaný 1 výherca, ktorý bude vyhlásený v popoludňajšej show Matúš a Michaela. V súťaži bude celkovo 5 výhercov.


Grilovacia sezóna s METRO

Na novú grilovaciu sezónu sa perfektne pripravíte v predajniach METRO, kde nájdete všetko, čo potrebujete na dokonalé grilovanie. Vyberajte zo 60 druhov rýb a morských plodov, 130 druhov mäsa, čerstvej zeleniny a exotického ovocia, ako aj lahodných omáčok, korenín a špecialít na gril. Nechýbajú ani chutné prílohy a dezerty, ktoré vaše grilovanie pretvoria na gastronomický zážitok.

Ale grilovanie nie je len o jedle! Urobte si grilovací zážitok ešte príjemnejším s kvalitnými grilmi, príslušenstvom a doplnkami. Od elegantných grilovacích nástrojov až po pohodlné vybavenie pre terasy a záhrady, jednoducho všetko, čo potrebujete na perfektnú grilovačku, nájdete v METRO.

Pozrieť si ponuku METRO

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres