Práve hráme

25/04/2024

Stefi má novú pesničku, v ktorej podporuje dobročinné organizácie


Slovenská speváčka Stefi v novej piesni Lepšie zajtrajšky spieva o dôležitosti poskytovania pomoci tam, kde je to potrebné. V projekte sa spojila s viacerými občianskymi združeniami a neziskovými organizáciami vrátane Ligy proti rakovine, Krôčik vpred, Every individual matters, Jeden rodič a Pomoc pre zvieratká. Projekt podporila aj Trnavská arcidiecézna charita a podcast Prítomie.

Speváčka piesňou vyzýva ľudí, aby podporili projekty, v ktorých vidia zmysel: „Je dôležité, aby sme mysleli na tých, ktorí sa ocitli v ťažkých situáciách, ako sú opustené matky, ľudia bez domova, najvernejší odvrhnutí v útulkoch či talentovaných umelcov, ktorí čelia nedoceneniu. Pieseň dáva nádej v lepšie zajtrajšky pre všetkých, ktorí sa ocitli v neľahkej situácii.“

Pieseň je výsledkom dlhodobej spolupráce s hudobným producentom Astonom Erickom, vlastného autentického textu a klavírneho doprovodu. O vizuálnu stránku piesne v podobe videoklipu sa postaralo kreatívne štúdio Blackboat Production.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Stefi je talentovanou slovenskou speváčkou so silným príbehom boja s rakovinou. Hudba nie je pre ňu len kariérou, ale aj spoločníkom, ktorý ju sprevádza a dodáva jej energiu a silu v neľahkých životných situáciách. Svojou hudbou a radosťou zo života inšpiruje ľudí naokolo. Medzi známe piesne z jej tvorby patria Do rána, Dámska jazda či Cici rici.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres