Práve hráme

18/04/2024

Frontmana OneRepublic zaujalo Japonsko až natoľko, že nahrali novú pieseň k anime


Pred pár dňami vyšlo nové anime s názvom Kaiju No. 8. Pre túto novú sériu nahrala skupina OneRepublic pieseň s názvom Nobody, ktorú napísal ich frontman Ryan Tedder počas minuloročnej návštevy Japonska.

„Stretol som sa s celým tímom Kaiju a vtedy som čerpal inšpiráciu z postáv a energie. Chceli, aby pieseň pôsobila povznášajúco a zábavne,“ hovorí Ryan o skladbe Nobody. „Text som napísal v mojom obľúbenom Tokiu, v mojej obľúbenej krajine. Môžem teda povedať, že hlavnou inšpiráciou bolo samotné Japonsko,“ dodáva známy hitmaker o novej skladbe.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Anime je japonský štýl filmov a seriálov, ktoré si získali celosvetovú obľubu. Charakteristické sú pre neho živé farby, fantasy témy a komplexné postavy. Anime môže mať rôzne žánre, od romantických príbehov až po akčné dobrodružstvá. Tieto seriály alebo filmy často obsahujú hlboké emocionálne príbehy, ktoré oslovujú ako deti, tak aj dospelých. Anime je tiež známe svojím jedinečným vizuálnym štýlom, ktorý zahŕňa prepracované pozadie a často nerealisticky zobrazené postavy s veľkými očami.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok