Práve hráme

09/04/2024

Polonahý Dan Reynolds rapuje! Imagine Dragons predstavili novinku Eyes Closed


Keď sa povie skladba Eyes Closed, pravdepodobne ti ako prvá napadne skladba od Eda Sheerana, ktorá vyšla ešte minulý rok. Ak to tak je, okamžite si rozšír obzory, pretože aj chlapci z Imagine Dragons prichádzajú s rovnomennou novinkou. To, že kapela má obrovský výtlak, potvrdzujú aj čísla na YouTube.

Klip k piesni mal za prvých ani nie 24 hodín od zverejnenia viac ako milión videní. V súčasnosti má viac ako 4,5 milióna videní a niektorí z nás ho videli viac ako raz. Možno za to môže odhalená hruď frontmana kapely, ktorý rád spieva polonahý. A nás baví sa na neho pozerať! V novinke chalani započali novú éru, na ktorú sme neboli pripravení, no je to tu! V pesničke môžeš počuť zmes rapu, alternatívnej hudby, rocku i elektroniky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Keď som sa vrátil z ciest, načerpal silu a strávil čas s rodinou a blízkymi, som konečne pocítil túžbu vrátiť sa na miesta, ktoré mi pôvodne priniesli obrovskú radosť… Avšak, s novým pohľadom a mentalitou. Svet vyzerá úplne inak od doby, keď sme pred 10 rokmi začali s kapelou. Niektoré veci však zostávajú rovnaké. Ako napríklad nájdenie správnej miery nostalgie a zároveň sviežosti, keď som v štúdiu, to mi robí veľkú radosť,“ povedal o piesni Eyes Closed frontman skupiny Dan Reynolds. Zároveň dodal, že jeho tvorbu si veľmi užili, a tak dúfa, že sa bude fanúšikom páčiť, cituje speváka portál numeromag.nl.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok