Práve hráme

11/03/2024

Pravda alebo lož – hraj o skvelé výhry so Slovnaftom


Zapoj sa do našej malej súťaže o veľkú cenu – palivovú kartu v hodnote 500 Eur a VIP úroveň v zákazníckom programe Slovnaft Move.

Po výzve moderátorov popoludňajšej show Matúš a Michaela pošli SMS na číslo 0905 612 612. Zo všetkých SMS vyžrebujeme každý deň 1 súťažiaceho, s ktorým sa telefonicky spojíme v súťažnom vstupe. Každému súťažiacemu zadajú moderátori 7 tvrdení a jeho úlohou bude určiť, či ide o „pravdu“ alebo „lož“. Za každú správnu odpoveď získa 1 bod. Ten súťažiaci, ktorý za celý týždeň nahrá najviac bodov, získa hlavnú výhru – palivovú MOL Group GIFT kartu v hodnote 500 Eur a najvyššiu VIP úroveň v zákazníckom programe Slovnaft Move.

Súťažíme každý deň od 11.3. do 15.3. v popoludňajšej show Matúš a Michaela.


Zákaznícky program s aplikáciou Slovnaft Move

Slovnaft, prevádzkovateľ najväčšej siete čerpacích staníc na Slovensku, spustil minulý rok úspešný zákaznícky program Slovnaft Move, ktorý je plne prispôsobený potrebám a očakávaniam svojich zákazníkov. Členov programu odmeňuje zľavami na motorové palivá, občerstvenie a ďalšími špeciálnymi výhodami v štyroch vernostných úrovniach – žltá, strieborná, zlatá a VIP. Čím vyššia úroveň, tým väčšie benefity na členov Slovnaft Move čakajú.

Zákazníci sa môžu do programu zaregistrovať stiahnutím aplikácie Slovnaft Move v Apple Store alebo Google Play a na webovej stránke www.slovnaftmove.sk.

Naviac sa teraz môžete zapojiť aj do narodeninovej súťaže so Slovnaft Move a získať skvelé pobyty v Aquacity Poprad. Viac nájdete na sutaz.slovnaftmove.sk.

Zistiť viac o programe Slovnaft Move

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres