Práve hráme

23/02/2024

Čaká vás svadba? Tento rok je všetko inak!


Každý rok so sebou prináša nové trendy a tie neobchádzajú ani svadby. Po niekoľkých náročných rokoch je rok 2024 v znamení jednoduchosti, ale aj udržateľnosti. Svadobná expertka odpovedala na otázky stránky zadovoljna.hr a vysvetlila podrobnosti o tom, ako tento rok tieto trendy ovplyvnia novomanželov.

Farba roka je nežná

Každý rok čakajú profesionáli na vyhlásenie od Pantone Colour Institute, ktorý určuje farbu, ktorá je hlavnou farbou pri plánovaní svadieb. Farbou na tento rok je broskyňová fuzz, teda jemná broskyňová. Skvelé je, že pristane blondínkam, brunetkám i ryšavkám, čiže vlastne každému.

Veža z pohárov namiesto torty

V dnešnej dobe je dôležité, aby novomanželia vytvorili atmosféru, ktorá bude na sociálnych sieťach vyzerať skvele. Takzvaná šampanská veža bude aj v budúcom roku čoraz obľúbenejším hitom. Tento trend pomaly nahradí klasické krájanie torty, predovšetkým preto, že je pre novomanželov a hostí zábavný a zároveň veľmi fotogenický.

Udržateľné svadobné šaty

Stále viac neviest recykluje svadobné šaty. Požičiavanie svadobných šiat je trendom, ktorý je tu už roky. Pre budúce nevesty bude čoraz dôležitejšie zažiariť v použitých svadobných šatách, ktoré už v sebe nesú nejaké tie spomienky. Celý svet sa momentálne uberá týmto smerom a preto nie je prekvapením, že takto uvažujú aj nevesty.

Tematické oslavy

V lete v roku 2024 budú tematické oslavy ešte populárnejšie. Plavba na lodi, diskotéka, návrat do minulosti alebo párty v maskách – to sú len niektoré zábavné príklady organizovania tematickej svadby. Veľa párov sa naďalej berie napríklad počas dovolenky na pláži.

Drony

Mnoho filmárov ponúka už vo svojej ponuke natáčanie z dronu na diaľku, najmä ak ide o peknú lokalitu. Jedným z najväčších trendov, ktoré nás na svadbách časom čakajú, je takzvaná drone show. Napríklad vedia vytvoriť lietajúci závoj zo svetiel, prsteň, alebo srdce. Tento trend je však na klasickú svadbu extrémne drahý. Pozrite sa, ako drone show vyzerá, takéto môže byť napríklad vyznanie lásky…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na našu rádiovú svadbu pozývame aj vás, konať sa bude 29.2. o 8:00. Nezmeškajte!

Zdroj náhľadovej fotografie: Unsplash

Nadácia Dobrý skutok