Práve hráme

16/02/2024

Slovensko plače: Vo veku 52 rokov podľahol zákernej chorobe obľúbený slovenský herec a zabávač Marcel Nemec


Dnes sme sa dozvedeli veľmi smutnú správu. Svoj boj s rakovinou v 52. rokoch prehral slovenský herec a zabávač Marcel Nemec. O jeho chorobe sa v poslednom čase veľa hovorilo. Aj napriek tomu, že mu lekári prezradili zdrvujúce správy, dobrá nálada a optimizmus ho neopúšťal ani v jeho posledných chvíľach. Do poslednej chvíle pôsobil aj na divadelných doskách – na jeho, bohužiaľ, poslednom vystúpení ho bola podporiť aj prezidentka Zuzana Čaputová.

Aj napriek tomu, že so svojou chorobou bojoval, nikdy o nej škaredo nehovoril, ani sa neopúšťal. V jednom z jeho príspevkov označil toto životné obdobie za: „Najkrajšiu, najlepšiu a najdlhšiu partiu, akú viem. Navyše mi (rakovinka) do života priniesla tak veľa dobra, toľko lásky a množstvo nádherných bytostí.“ S chorobou bojoval od roku 2021, no ani to mu nezabránilo v šírení dobra a lásky. Herca a zabávača, ktorého mnohí poznali aj zo zoskupenia Kopytovci, si v emotívnom príspevku uctila aj naša Miška Mäsiarová.

Celej rodine, priateľom a pozostalým prajeme veľa síl a vyjadrujeme úprimný sústrasť. Nech Marcelova pamiatka žije večne!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Nadácia Dobrý skutok