Práve hráme

26/02/2024

Uhádni Čo je to a hraj o skvelé výhry od Slovnaftu!


Zapoj sa do súťaže v našom vysielaní a vyhraj darčekovú kartu v hodnote 100 EUR a VIP úroveň v zákazníckom programe Slovnaft Move.

Pozorne počúvaj rannú show Hemendex a po výzve moderátora pošli SMS na číslo 0905 612 612. Pre každý súťažný vstup náhodne vyžrebujeme 2 súťažiacich, s ktorými sa telefonicky spojíme. Ich úlohou bude uhádnuť v časovom limite 30 sekúnd čo najviac slov týkajúcich sa témy čerpacie stanice a všetko, čo s nimi súvisí, ktoré im budú opisovať moderátori Hemendexu. Ten súťažiaci, ktorý uhádne správne viac slov, získa výhru – palivovú MOL Group GIFT kartu v hodnote 100 EUR a najvyššiu VIP úroveň v zákazníckom programe Slovnaft Move.

Hráme každý deň od 26.2. do 1.3. v rannej show Hemendex.


Zákaznícky program s aplikáciou Slovnaft Move

Slovnaft, prevádzkovateľ najväčšej siete čerpacích staníc na Slovensku, spustil minulý rok úspešný zákaznícky program Slovnaft Move, ktorý je plne prispôsobený potrebám a očakávaniam svojich zákazníkov. Členov programu odmeňuje zľavami na motorové palivá, občerstvenie a ďalšími špeciálnymi výhodami v štyroch vernostných úrovniach – žltá, strieborná, zlatá a VIP. Čím vyššia úroveň, tým väčšie benefity na členov Slovnaft Move čakajú.

Zákazníci sa môžu do programu zaregistrovať stiahnutím aplikácie Slovnaft Move v Apple Store alebo Google Play a na webovej stránke www.slovnaftmove.sk.

Naviac sa teraz môžete zapojiť aj do narodeninovej súťaže so Slovnaft Move a získať skvelé pobyty v Aquacity Poprad. Viac nájdete na sutaz.slovnaftmove.sk.

Zistiť viac o programe Slovnaft Move

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres