Práve hráme

09/02/2024

Andrea Sulovská má novú pieseň Píšem ti


Slovenská speváčka a hudobná manažérka Andrea Sulovská vydala emotívnu skladbu s názvom Píšem ti. Pieseň produkoval Lil Maxx, a finálny dotyk mixu a masteru spravil Miroslav Chyško.

Andrea priblížila pozadie piesne: „Skladbou Píšem ti som sa vrátila do momentu, keď som ako malé dievčatko hrávala na klavíri a neskôr začala reflektovať svoj život, čím som si všetkým prešla, koľko vecí sa zmenilo a ako som sa zmenila ja““.

Videoklip vytvoril Pierre Lexis v minimalistickom formáte, ktorý tak dokonale vyzdvihol samotný odkaz piesne. Zobrazuje speváčkine nové a staré ja, ktoré stvárnila mladá umelkyňa Emma Llure. Natočený bol v kultúrnom dome v obci Drahovce.

,,Posolstvo skladby v sebe nesie silný odkaz odpustenia, prijatia a zmierenia sa samej so sebou a so všetkým, čo sa nám v živote deje. A aj keď nám niekedy veci nevychádzajú podľa našich predstáv, všetko, čo si z hĺbky srdca prajeme si nás aj tak samé nájde. Aspoň ja tomu verím. Budem sa tešiť, ak sa v skladbe nájdete aj vy,“ dodala Andrea.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Pierre Lexis

Nadácia Dobrý skutok