Práve hráme

24/02/2024

Vyhrajte osobné stretnutie s Jamesom Bluntom!


James Blunt prichádza na Slovensko a Rádio Expres jednému z vás vybaví osobné stretnutie priamo s ním. Ak chcete vyhrať toto exkluzívne „meet and greet“, zapojte sa do súťaže, ktorá odštartuje v utorok 27.2. v rannej šou Hemendex a vyvrcholí v stredu 28.2. v popoludňajšej šou Matúš a Michaela. Zadanie je veľmi jednoduché:

Akú baliacu hlášku by ste vyskúšali na Jamesa Blunta?

Po výzve moderátora pošlite svoju baliacu hlášku ako hlasovku na whatsapp na číslo do štúdia 0905 612 612. Autorka alebo autor tej najlepšej baliacej hlášky získa osobné stretnutie s Jamesom Bluntom. Pokojne doplňte aj dôvod, prečo by ste sa s ním mali stretnúť práve vy.

Kto sa stretne s Jamesom Bluntom na jeho bratislavskom koncerte 6. marca, to zistíme presne týždeň pred koncertom – v stredu 28.2. v popoludňajšej šou Matúš a Michaela.


James Blunt, jeden z najúspešnejších popových spevákov nedávnej minulosti, vystúpi v rámci svojho turné The Who We Used To Be Tour aj v Bratislave. Koncert  bude 6. marca 2024 v TIPOS Aréne na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy.  K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You’re Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

Koncert Jamesa Blunta si môžete vychutnať už 6. marca 2024 v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vstupenky sú v predaji v sieti PredpredajTicketportal.

Autor náhľadovej fotografie: Ben Bowman

Mobilné aplikácie Rádia Expres