Práve hráme

05/02/2024

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert – hraj o vstupenky a oficiálny merch!


Pred rokom očaril Harry Potter and Kameň mudrcov™ in Concert vyše 5500 divákov a teraz sa vracia do bratislavskej NTC arény s pokračovaním svojho príbehu v sprievode 90-členného Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu. Zažite Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert ako nikdy predtým!

Počúvaj pozorne rannú show Hemendex, v ktorej moderátori každý deň zadajú súťažnú otázku týkajúcu sa filmu Harry Potter a Tajomná komnata, a následne po výzve moderátorov pošli svoju odpoveď prostredníctvom SMS na číslo 0905 612 612. Ten súťažiaci, ktorý pošle správnu odpoveď ako prvý, získa výhru – 2 vstupenky na podujatie Harry Potter a Tajomná komnata in Concert v Bratislave a filmový balíček obsahujúci lego stavebnicu Harry Potter a spoločenskú hru.

Súťažíme každý deň od 5.2. do 9.2. v Hemendexe.

________________________

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert
Autá lietajú, stromy sa bránia a príšery sú na úteku počas Harryho druhého roku na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej! Tento koncert prináša film Harry Potter a Tajomná komnata™ vo vysokom rozlíšení na veľkom plátne naživo v sprievode Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu, ktorý zahrá nezabudnuteľnú hudbu Johna Williamsa pod taktovkou Ernsta van Tiela. Buďte pri tom, keď hudba opäť oživí príbeh, ktorý očaril svet. Film bude premietaný so slovenským dabingom.

Jedinečný zážitok plný hudby a mágie si môžete užiť v sobotu 17. februára v NTC aréne v Bratislave o 13:00 alebo o 19:00.

Kúpiť lístky

WIZARDING WORLD and all related trademarks, characters, names, and indicia are © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Publishing Rights © JKR

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres