Práve hráme

23/11/2023

Rocková kapela 30 Seconds to Mars mieri na Slovensko


Jared Leto sa pred pár dňami stal prvým človekom, ktorý dosiahol vrchol vonkajšej časti Empire State Building. Pri jeho lezení bola aj americká televízna stanica TODAY, ktorá sa divákom počas jeho šplhania prihovárala a mapovala situáciu. Jared po tom, ako zliezol dole, oznámil, že skupina 30 Seconds to Mars vyráža na svetové turné, v rámci ktorého opäť zavítajú aj do Bratislavy.

Spevák, ktorý je zároveň aj hercom, sa rozhodol o tento historický kúsok, pretože bol odjakživa fascinovaný budovou Empire State Building„Empire State Building je pre mňa symbolom všetkých vecí, ktoré sa dajú na svete urobiť, pokiaľ na niečo skutočne zameriame svoju pozornosť. Je do určitej miery inšpiráciou pre náš najnovší album It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day,“ cituje Jareda portál brainee.sk.

Kapela odštartovala novú hudobnú éru najnovším albumom It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day, ktorý vyšiel ešte v polovici septembra. Kapela vyráža na cesty po 6 rokoch a všetci členovia, ako aj fanúšikovia, sú z toho nadšení. Tešiť sa môžu aj slovenskí priaznivci – 30 Seconds to Mars sa predstavia v Bratislave 10. mája 2024 v Tipos Aréne.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok