Práve hráme

20/11/2023

Vianočná lotéria s TIPOSom


Aj tento rok hráme opäť o skvelé výhry od TIPOSu!
Prihlás sa prostredníctvom formulára a čakaj na náš telefonát.

  Dátum narodenia

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vianočná lotéria' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži a zároveň potvrdzujem, že som dosiahol vek 18 rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Súťažíme každý pracovný deň od 27.11. do 22.12. v 3 vstupoch denne, v ktorých sa budeme vždy spájať s jedným náhodne vyžrebovaným súťažiacim. Jeho úlohou bude vybrať si 2 políčka z celkovo 40 políčok označených číslami od 1 do 40. Ak odkryje políčka s rovnakou výhrou, získa ju.

  To však nie je všetko! Zo všetkých súťažiacich, ktorí sa zaregistrujú prostredníctvom formulára, bude na Štedrý deň 24.12. vyžrebovaný 1 výherca EXTRA FINANČNEJ VÝHRY 7.777 EUR od TIPOSu!

  Stieracie žreby Vianočná lotéria od TIPOSu

  Opäť môžete potešiť seba alebo svojich blízkych a venovať im stierací žreb Vianočná lotéria od TIPOSu, s ktorým je možné získať viacero súbežných výhier. Výška hlavnej výhry je až 200 000 EUR a okrem hlavnej hry s 24 políčkami, obsahuje žreb aj ďalšie dve bonusové hry – Vianočný bonus a Extra bonus. Žreby Vianočnej lotérie kúpite na predajných miestach TIPOSu.

  Hrajte zodpovedne od 18 rokov.

  Viac info o žreboch Vianočná lotéria

  Nadácia Dobrý skutok