Práve hráme

02/11/2023

Projekt Meowlau X Val vydáva EP s názvom Daydream


Projekt MEOWLAU X VAL sa rozhodol nechať Kevina ešte chvíľu samého doma a vrátiť sa v novembri späť do festivalového leta. EP Daydream je doslova patrónom letných koncertov a vďaka producentom ako sú FVLCRVM, Subtension a Jureš Líška prináša vyzretú zvukovosť, brutálne upbeaty, suverénne rapy a šialené 2000’s autotunes. Nechajte sa uniesť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Prvá skladba s názvom ‚Groningen‘, na ktorej sa producentsky podieľal FVLCRVM, symbolicky nesie názov holandského mesta Groningen. Práve tu MEOWLAU X VAL vystúpili v rámci ich prvého medzinárodného showcase festivalu a ani len netušili, že sa do Groningenu vrátia už v januári roku 2024. “Táto lastovička k nám priletela počas jedného z večerov, ktoré sme spoločne trávili v podpalubí nášho krásneho lodného ubytka. Nápad teda vznikol spontánne, nahrali sme si ho na mobil a v Bratislave spolu s Pištom doťukli.“ opísala Laura/Meowlau.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

S novým programom postavenom najmä na skladbách z nového EP sa do Groningnenu vrátia reprezentovať Slovensko na festivale Eurosonic, na ktorom svoju kariéru odštartovala napr. Dua Lipa. Na prvé česko-slovenské turné projekt vyrazí vo februári roku 2024. Úplne nová show, špeciálni hudobní hostia, krst platne – na to, a ešte omnoho viac, sa môžu fanúšikovia tešiť hneď v piatich mestách. 

Zdroj: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok