Práve hráme

29/10/2023

Hviezda Priateľov nás navždy opustila


Matthew Perry, ktorý vstúpil do sŕdc fanúšikov seriálu Priatelia ako Chandler Bing, je nespochybniteľnou ikonou televíznej zábavy. Jeho charakteristický suchý humor a nezameniteľné hlášky ho vyniesli medzi najobľúbenejšie postavy seriálu.

Postava Chandlera mu zabezpečila miesto v srdciach divákov na celom svete

Matthew sa narodil v roku 1969 v americkom štáte Massachusetts a bol známy predovšetkým rolou Chandlera Binga v sitkome Priatelia, ktorý produkovala americká televízna stanica NBC. Seriál má desať sérií a natáčali ho medzi rokmi 1994 až 2004. Sitkom sa teší obrovskej popularite aj dnes. Za svoj výkon v Priateľoch získal Matthew aj dve nominácie na ceny Emmy a ďalšie dve získal za účinkovanie v seriály Západné krídlo. Perry sa objavil aj vo viacerých filmoch. Zahral si v snímke Iba blázni sa ponáhľajú, či Môj sused zabijak.

Ďakujeme za tvoj humor, talent a smiech

Matthew Perry nebol len hercom hrajúcim postavu; stal sa samotným Chandlerom, ktorého sme si všetci zamilovali a ktorý nám priniesol nekonečné hodiny smiechu. Ďakujeme, Matthew, za všetky radostné chvíle, ktoré si nám priniesol. Pripomeňme si úžasného Chandlera jeho najlepšími scénkami:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres