Práve hráme

22/09/2023

Vieme, prečo zomrel len 25-ročný herec Angus Cloud


Na začiatku augusta zostali fanúšikovia seriálu Euphoria v obrovskom šoku. Internet zaplavila správa o predčasnej smrti talentovaného herca Angusa Clouda, ktorý sa preslávil účinkovaním v spomínanom seriáli.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Špekulovalo sa, čo bolo príčinou jeho smrti a mnohí sa domnievali, že išlo o samovraždu. 25-ročný herec nezvládal situáciu a trpel psychickými problémami, ktoré umocnil aj fakt, že len pár dní pred tým, ako zomrel on sám, pochoval vlastného otca, s ktorým mal výborný vzťah. Situáciu údajne niesol veľmi ťažko, preto domnienky o samovražde dávali mnohým fanúšikom najväčší zmysel.

Teraz, takmer dva mesiace po jeho úmrtí, bola zverejnená príčina Angusa Clouda a samovražda to nebola! Skutočnou príčinou bolo náhodné predávkovanie„Angus Cloud zomrel na smrtiacu kombináciu fentanylu, kokaínu, metamfetamínu a v dôsledku toho, čo sa považuje za náhodné predávkovanie,“ povedal vo štvrtok pre CNN hovorca koronera. Herec mal trpieť akútnou intoxikáciou, ktorú zavinila kombinácia liekov, píše ďalej spomínaný portál.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres