Práve hráme

22/09/2023

Kapela blink-182 vydala dlho očakávanú novinku One More Time a tým to nekončí. Alebo áno?


Po dlhom napínaní zo strany kapely sme sa konečne dočkali! Blink-182 vydali novú pieseň One More Time aj s prepracovaným oficiálnym videoklipom. Ten je zaujímavý práve tým, že sa v pozadí zobrazujú klipy z ich starších piesní, čím kapela berie diváka do minulosti a nostalgicky ho sprevádza ich doterajšou tvorbou a významnými míľnikmi. Pieseň je titulným trackom ich pripravovaného albumu, ktorý vyjde 20. októbra. Prekvapili však aj ďalším songom More Than You Know, ktorý vydali zároveň s novinkou One More Time.

Pôvodná zostava opäť pokope po 12 rokoch

V tomto albume, ktorý nesie rovnaký názov ako jeho titulný singel One More Time sa po dvanástich rokoch stretáva pôvodná zostava – Mark Hoppus na basgitare a vokáloch, Tom DeLonge s gitarou a vokálmi a Travis Barker pri bicích.

Nahrávali ho počas úspešného turné, počas ktorého vypredali štadióny po celom svete, informuje portál totalntertainment.com. O jeho produkciu sa postaral Travis Barker. Súčasťou albumu bude až 17 piesní, ktoré majú zachytávať vrchol kariéry skupiny so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane tém zlyhania aj úspechov, no najmä majú zobraziť ich bratsvo. Môže však názov albumu (v preklade Ešte raz…) naznačovať, že ich nový album bude aj posledným? Vráť sa s nimi späť v čase a zaspomínaj si na ich skvelú tvorbu!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: YouTube

Mobilné aplikácie Rádia Expres