Práve hráme

26/09/2023

Herečka Jennifer Garner sa radí medzi celebrity s dobrým srdcom. Bezdomovcovi ponúkla svoje topánky


Herečka Jennifer Garner, ktorú môžeš poznať z filmov ako Dnes 13, zajtra 30 či Anjel pomsty, ukázala, že jej srdce bije aj pre iných ľudí. V tomto skutku sa k nej pridal aj fotograf, ktorý ju práve natáčal počas nedeľného poobedia ako sedí v aute na pláži Santa Monica v Kalifornii. Herečka mala stiahnuté okienko a rozprávala sa s bezdomovcom na vozíku. Po rozhovore mu podala plastovú tašku, v ktorej boli rôzne veci základnej potreby, informuje portál pagesix.com.

Neskôr si všimla, že je bosý, a tak vystúpila z auta a nazula mu ponožky. Chcela mu dať aj svoje topánky, no boli mu príliš malé. Vtedy si všimla paparazziho a oslovila ho s prosbou, či by nemohla od neho kúpiť jeho topánky a že potrebuje veľkosť 10 a pol. Fotograf jej odpovedal: „Mám 11! Chceš, aby som mu ich dal? Môžem mu ich dať,“ s tým, že mu za ne herečka nemusí platiť nič. Taktiež daroval bezdomovcovi deku, ktorú mal v aute so sebou, píše ďalej spomínaný portál.

Nie je to však prvý podobný čin známej herečky, ktorý pomohol človeku v núdzi. Na oslavu svojich 50. narodenín usporiadala Jennifer Garner potravinovú zbierku, do ktorej sa zapojili aj jej priateľ John Miller, jej 17-ročná dcéra Violet a herec Adam Scott.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres