Práve hráme

06/09/2023

Chceš super zberateľský kúsok? Súťaž s nami a vyhraj podpísaný dres Juraja Kucku!


Už 8. septembra nebude na nohách len beznádejne vypredané Tehelné pole v Bratislave, ale celé futbalové Slovensko. O miestenku na EURO 2024 zabojujú naši slovenskí futbalisti proti Portugalsku. Na našom malebnom Slovensku privítame hviezdu svetového kalibru – samotného Cristiana Ronalda spolu s hviezdami svetového futbalu.

Kvalifikačný zápas, ktorý sa označuje ako zápas desaťročia, bude pre reprezentanta Juraja Kucku špeciálny, pretože vstúpi do klubu tzv. stovkárov. Práve pri tejto príležitosti zavítal do podcastu Tiket, v ktorom prezradil, komu fandí v rámci Európy. Odpovedal aj na súkromné otázky, tak počúvaj najnovšiu epizódu podcastu Tiket, kde tiež povedal, aké tetovanie si plánuje dať urobiť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zapoj sa a vyhraj podpísaný dres, ktorý ti budú všetci závidieť

Ak patríš k oddaným futbalovým fanúšikom, určite ťa poteší nasledujúca správa: V spolupráci so spomínaným podcastom a Brankom Capom, ktorý ho moderuje, sme si pre vás pripravili skvelú súťaž. Na našom Instagramovom profile môžeš vyhrať najcennejší dres sokolov, a to navyše s podpisom Juraja Kucku!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Tiket / Rádio Expres

Nadácia Dobrý skutok