Práve hráme

05/09/2023

Nestarnúca Kylie Minogue experimentuje. Jej nová skladba rozdelila fanúšikov na dva tábory


55-ročná Kylie Minogue zažíva veľký comeback na scénu po tom, ako pred nedávnom zverejnila pieseň Padam Padam, ktorá získala skvelé ohlasy. Pesnička vyšla pred tromi mesiacmi aj s videoklipom, ktorý ma na YouTube viac ako 16 miliónov videní. Ide o tanečný track, ktorý je ako stvorený do klubu – hneď po prvých tónoch ťa núti tancovať.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V tomto tanečnom a klubovom tempe sa zjavne rozhodla pokračovať, pretože vydala singel s názvom Tension, ktorý sa nevie v podobnom duchu. Novinka pochádza z jej pripravovaného a dlho očakávaného albumu, nakoľko ten posledný vydala v roku 2018 pod názvom Golden.

Vzhľadom na špecifický sound, ktorý má nový song a osloví skôr mladšiu generáciu, sa jej fanúšikovia rozdelili do dvoch táborov. Jedným sa experimentovanie tejto Austrálčanky páči a nazývajú ho najlepším songom tohto roku, tí druhí sú s jej smerovaním menej spokojní, uvádza portál dailymail.co.uk. Novinka má mierne sexuálny podtón, nakoľko speváčka v jednej pasáži spieva: „Dotkni sa ma tam. Už si skoro tam, dotkni sa ma tam. Nehanbi sa, chlapec, ty vieš, že nehryziem. Ty vieš kde, dotkni sa ma tam“. Nuž, zdá sa, že nie všetko sa oplatí prekladať.

Nový album, ktorý nesie rovnaký názov ako táto horúca novinka, vyjde už o pár dní, a to konkrétne 22. septembra. Fanúšikovia sú zvedaví, v akom štýle sa bude niesť. Avšak vieme, že Kylie vždy produkovala jemne pikantné a tanečné piesne, ktoré sa hneď stali hitmi.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: YouTube

Nadácia Dobrý skutok