Práve hráme

30/08/2023

Spevák Janchi so svojou kapelou vydal novinku Hraj


Janchiho môžeš poznať najmä vďaka piesňam ako Do teba, Priťahuje nás vesmír či Poď so mnou. Teraz prichádza s hudobnou novinkou Hraj, ktorá má hippie atmosféru a tú dokonale dotvára retro dodávka, ktorou chceli vzdať poctu hnutiu Hippies. „Farby, pohoda, leto a prianie, nech tento okamih nikdy neskončí,“ povedal Janchi. Za produkciou, ktorá prebiehala v ich vlastnom štúiu, stojí jeho samotná kapela. Natáčanie prebiehalo na jazere v Poděbradoch a kameru mal na starosti kameraman a režisér Dominik Tula z KD Production.

„Na každej akcii nastane čas, keď dohrá posledná pieseň večera, ale diváci sa chcú ešte baviť. Je to tá atmosféra, kedy by každý tancoval na čokoľvek a s kýmkoľvek. A to, čo všetkým v tej chvíli prebehne hlavou, je prosté: HRAJ. Dnešný večer je náš a chceme sa baviť až do rána,“ týmito slovami opísal pieseň Janchi.

Rovnakú pohodovú vlnu si budeš môcť navodiť už 23. septembra na akcii Babie leto v Praha Řepy. Ďalšie koncerty a novinky nájdeš na webe alebo na sociálných sieťach.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Zdroj náhľadovej fotografie: YouTube

Mobilné aplikácie Rádia Expres