Práve hráme

03/08/2023

Po boku Tomáša Maštalíra a Terezy Kostkovej si zahrala dcérka nášho Mareka Matušicu. Novinka Nikdy nehovor nikdy je už v kinách


Tvorcovia filmov Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám, nezaháľajú a pre svojich fanúšikov pripravili ďalšiu romantickú komédiu. Novinka nesie názov Nikdy nehovor nikdy a do kín prichádza už dnes, 3. augusta. Ako už názov napovedá, hovoriť nikdy sa nevypláca, pretože jeden nikdy nevie, čo si preňho život pripraví. V novom filme si zahrajú obľúbení česko-slovenskí herci: Tereza Kostková, Tomáš Maštalír, Marek Majeský a veľkú rolu obsadila aj dcérka nášho Mareka Matušicu z Hemendexu, Mina.

Snímka, ktorá vznikla pod záštitou režiséra Braňa Mišíka, opisuje rozpad dvoch manželstiev a zároveň nádej na lásku dvoch hlavných protagonistov. Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením kvôli jej práci na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tomáš a Tereza, ktorí hrajú hlavné postavy, zavítali aj do Hemendexu. Rozhovor sa niesol v príjemnom a zábavnom duchu. Svedčí o tom aj jedna z prvých viet, ktorá zaznela: „Tereza, som rád, že ťa spoznávam. My dvaja sme doteraz nemali tú česť. Vlastne, sme spolu nikdy nič nemali. Aj napriek tomu, si ty matkou mojej dcéry,“ povedal Marek… A nastalo ticho. Marek, samozrejme, uviedol na pravú mieru, že je otcom malej Miny, ktorá obsadila úlohu Nadinej dcérky.

Hercov potešila aj samotná Mina, ktorá sa vyjadrila k tomu, ako sa jej vo filme hralo, takto: „Veľmi som sa z toho tešila, ale deti to tak nevnímajú, že Wow, ty si hrala so slávnymi hercami ako Kostková a Maštalír,“ povedala bezprostredne. Nakrúcanie filmu sa však naťahovalo a trvalo to dlhšie, ako sa predpokladalo. Prečo to tak bolo, čo k tomu prispelo a čo museli herci dodržiavať, aby sa počas niekoľkomesačných páuz nezmenili, sa dozviete v exkluzívnom rozhovore Hemendexu s Terezou Kostkovou a Tomášom Maštalírom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Rádio Expres

Mobilné aplikácie Rádia Expres