Práve hráme

01/08/2023

Zomrela hviezda zo seriálu Euphoria. Angus Cloud mal len 25 rokov


Smutné správy. Ďalší talent opustil tento svet príliš skoro. V pondelok zomrel herec Angus Cloud, ktorý sa preslávil najmä v seriáli Euphoria, kde stvárňoval drogového dílera Fezca. Mal len 25 rokov, informuje Variety.

Portál uvádza, že hasičské oddelenie bolo privolané v pondelok 31. júla okolo pol 12-stej predpoludním a keď dorazili na miesto, herec už bol mŕtvy. Príčina smrti doposiaľ nie je známa a stále prebieha aktívne vyšetrovanie jeho smrti. Angus však otvorene hovoril o svojich psychických problémoch a len pred týždňom pochoval otca, čo neniesol dobre, povedala hercova rodina.

Úmrtie potvrdila aj hercova rodina, ktorá sa vyjadrila nasledovne: „S ťažkým srdcom sme sa dnes museli rozlúčiť s úžasným človek. Ako umelec, priateľ, brat a syn, Angus bol pre nás všetkých veľmi špeciálny v mnohých smeroch. Pred týždňom pochoval svojho otca a túto stratu neniesol vôbec ľahko. To jediné, čo nás v súčasnej situácii ako-tak upokojuje, je vedomie, že Angus je už so svojím otcom, ktorý bol jeho najlepším priateľom. Angus otvorene hovoril o psychických problémoch, s ktorými bojoval. Dúfame, že jeho odchod bude pripomienkou pre ostatných, že v tomto boji nie sú sami a ani by s týmito problémami nemali bojovať sami a v tichosti“.

Rodina zároveň verí, že si ho svet bude pamätať pre svoj humor, smiech a lásku, ktorú prechovával ku všetkým. Zároveň požiadali v tejto chvíli o rešpektovanie súkromia, nakoľko veľmi žialia.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok